O FIRMIE

Infolinia+48 (87) 428 32 46

Nasza firma powstała z inicjatywy Jana Kitowicza dnia 15. marca 1989 r. Od tamtej pory, niezmiennie po dziś dzień, myślą przewodnią naszych działań jest zaufanie, jakość i innowacyjność.
Dokładamy wszelkich starań aby działalność naszej firmy była stale poszerzana, począwszy od wydobywania i sprzedaży kruszyw, poprzez produkcję betonu, po usługi transportowe. Najnowszym produktem w naszej ofercie są jedyne w swoim rodzaju całobetonowe pomosty pływające.
Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości maszyny, dzięki czemu nasze produkty są doskonałej jakości, co poświadczone zostało certyfikatem zakładowej kontroli produkcji wydanym w 2010 r. przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

firma trans zwirsponsorujemy firma trans zwir firma trans zwir

Ponadto, nasze kruszywa spełniają wymagania norm europejskich:

PN-EN12620+A1:2010 „Kruszywa do betonu”
PN-EN13043:2004/AP1:2010 „Kruszywa do mieszanek bitumicznych i powierzchniowych utrwaleń stosowanych na drogach, lotniskach i innych powierzchniach przeznaczonych do ruchu”,
PN-EN13242+A1:2010 „Kruszywa do niezwiązanych i związanych hydraulicznie materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym”

Regularną kontrolę i badanie kruszyw przeprowadzamy w naszym laboratorium w Giżycku oraz zlecamy zewnętrznemu laboratorium FERROCARBO Sp. z o.o. w Krakowie.

archiwum aktualności AKTUALNOŚCI

ŚWIĄT POGODNYCH I ZDROWYCH, CHOINECZKI PIĘKNEJ KOLOROWEJ, UŚMIECHU RADOSNEGO I NOWEGO ROKU SZCZĘŚLIWEGO ŻYCZY FIRMA TRANS-ŻWIR.
Czytaj więcej