O FIRMIE

Infolinia+48 (87) 428 32 46

Nasza firma powstała z inicjatywy Jana Kitowicza dnia 15. marca 1989 r. Od tamtej pory, niezmiennie po dziś dzień, myślą przewodnią naszych działań jest zaufanie, jakość i innowacyjność.
Dokładamy wszelkich starań aby działalność naszej firmy była stale poszerzana, począwszy od wydobywania i sprzedaży kruszyw, poprzez produkcję betonu, po usługi transportowe. Najnowszym produktem w naszej ofercie są jedyne w swoim rodzaju całobetonowe pomosty pływające.
Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości maszyny, dzięki czemu nasze produkty są doskonałej jakości, co poświadczone zostało certyfikatem zakładowej kontroli produkcji wydanym w 2010 r. przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

firma trans zwirsponsorujemy firma trans zwir firma trans zwir

Ponadto, nasze kruszywa spełniają wymagania norm europejskich:

PN-EN12620+A1:2010 „Kruszywa do betonu”
PN-EN13043:2004/AP1:2010 „Kruszywa do mieszanek bitumicznych i powierzchniowych utrwaleń stosowanych na drogach, lotniskach i innych powierzchniach przeznaczonych do ruchu”,
PN-EN13242+A1:2010 „Kruszywa do niezwiązanych i związanych hydraulicznie materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym”

Regularną kontrolę i badanie kruszyw przeprowadzamy w naszym laboratorium w Giżycku oraz zlecamy zewnętrznemu laboratorium FERROCARBO Sp. z o.o. w Krakowie.

Wysokoobciążalne betonowe pomosty pływające to nasz autorski pomysł i jesteśmy pierwszą firmą na Polskim rynku, która w czerwcu 2012 roku podjęła się ich produkcji.
Dotychczas w Polsce budowano porty, przystanie i kąpieliska w oparciu o technologię pomostów szwedzkich lub fińskich.
Nasze platformy z Giżycka, w podstawowej wersji, są tworzone do zastosowań śródlądowych na wodach słodkich.
Ponadto produkujemy też pomosty przystosowane do warunków morskich.
Użyte materiały gwarantują całkowitą odporność na korozyjne działanie wody.
Konstrukcja jest odpowiednio wzmocniona na działanie wszelkich czynników zewnętrznych a elementy metalowe wykonane są w całości ze stali nierdzewnej, dzięki czemu gwarantujemy pełne bezpieczeństwo użytkowania.

archiwum aktualności AKTUALNOŚCI

Rozszerzamy produkcje "marinistyczną" o kolejny wyrób, a mianowicie pomosty drewniane  na pływakach betonowych. Śledźcie naszą stronę wkrótce więcej informacji.
Czytaj więcej